O nas

Szanowni Państwo!

Catering Michalscy to firma z wieloletnimi tradycjami gastronomicznymi, w Krakowie dobrze znana i ceniona. Duże doświadczenie, nieograniczone możliwości, indywidualne podejście i sprawność działania to gwarancja sukcesu każdej imprezy. Nasza praca pomaga kreować wizerunek przedsiębiorstw podczas bankietów, konferencji czy spotkań biznesowych. Unikalny klimat i miła atmosfera, które umiemy stworzyć są za to szczególnie ważne podczas uroczystości rodzinnych, spotkań domowych czy kolacji w ogrodzie. Takie imprezy obsługujemy z nie mniejszą przyjemnością.

Sprostamy nawet najbardziej wyszukanemu menu, serwujemy kuchnię włoską lub tradycyjne polskie dania, ale chętnie przygotujemy tez specjały z innych stron świata. Nasi kucharze to mistrzowie sztuki kulinarnej. Naszą mocną,
a właściwie słodką stroną są własne ciasta, torty i inne słodycze wytwarzane przez Cukiernie Michalscy od wielu lat cieszące się uznaną marką w Krakowie.

Catering Michalscy to specjaliści w swojej branży. Odpowiednio przygotowany i sprawdzony personel to pewność profesjonalnej współpracy i dbałości o najmniejsze szczegóły, tak ważne dla powodzenia każdego przedsięwzięcia. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym oraz bazą transportową, potrzebną do wykonania usługi w każdym miejscu w Krakowie i okolicach.

Pomożemy nie tylko w doborze menu, ale też w wystroju sali, dekoracji stołów. Zapewniamy sprzęt multimedialny, muzykę, wodzireja, możemy zorganizować każdą imprezę "od A do Z" – oczywiście na bardzo wysokim poziomie.

Proponujemy kompleksową obsługę w Centrum Reduta - największym obiekcie konferencyjno-bankietowym
w Krakowie - wielokrotnie gościliśmy tu imprezy liczące ponad tysiąc osób. Catering serwowany w miejscach wskazanych przez Państwa też nie jest dla nas kłopotem. Niezależnie czy jest to konferencja na 300 osób, czy przyjęcie w ogrodzie dla kilkunastu osób.

Nasz serwis cateringowy polecamy szczególnie na:
- bankiety,
- konferencje,
- spotkania firmowe,
- gale,
- śniadania, lunche biznesowe,
- uroczyste otwarcia obiektów,
- spotkania biznesowe,
- imprezy plenerowe i pikniki,
- regularne obiady pracownicze,
- lunche podczas imprez targowych,
- warsztaty,
- eleganckie koktajle,
- wesela,
- imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny, urodziny,
- uroczystości rodzinne w domach czy plenerze,
- biesiady.

Grupa Michalscy: Centrum Reduta | Cukiernia Michlascy | Catering Michalscy